Kupony rabatowe

Czyż to nie brzmi fantastycznie: „50% ceny za twój wymarzony produkt” lub wieczór w restauracji, za który zapłacimy kilka złotych? Bajka? Nie, to się może zdarzyć każdemu z nas, o ile się wie, gdzie szukać tego typu okazji.

Najczęściej korzystamy z promocji w sklepach lub w usługach. Internet daje nam możliwość znacznego rozszerzenia pola manewru; nie ogranicza nas praktycznie nic, poza szybkością łącza internetowego i własnej pomysłowości. Zanim kupisz produkt w danym sklepie, rzuć okiem na tzw. porównywarki cen. Może się okazać, że ten sam produkt, w innym sklepie znajdziesz tańszy, a dodatkowo otrzymasz kupony rabatowe na inne zakupy, np. kupujesz laptopa i masz zniżkę na akcesoria, w które i tak musisz się zaopatrzyć.

Kiedyś wielu z nas skrupulatnie wycinało kupony rabatowe z gazet, ulotek, otrzymywało podczas zakupów w sklepie. Kupony uprawniały do zniżki na konkretny towar, były biletem ulgowym na imprezę kulturalną, określały wysokość zniżki do restauracji lub kawiarni. Powoli papierowe wydania kuponów zaczęły być zastępowane kuponami online.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaki kolor włosów mi pasuje?

„Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki całować chcę” - wyśpiewywał pięknie mości Kiepura. I tym samym zaznaczył, że kobiety są...

Zamknij